Gezderi

Hakkımızda

Gezderi Sentetik Deri Sanayi ve Tic. AŞ, 1995 yılında kurulmuştur ve günümüzde teknik ve moda açısından birbirinden oldukça farklı olan ayakkabı, çanta, terlik, giyim, saraciye, mobilya döşeme, otomotiv gibi sektör müşterilerine hizmet verebilen bir üretici konumundadır.

Farklı sektörlere hizmet vermenin yoğun temposunu avantaja çeviren Gezderi, fabrikanın tüm birimlerinde tecrübeli, esnek, yenilikçi ekibi ile sürdürülebilir çalışmalar yönetmektedir. Şu an dünya çapında da modanın ve trendlerinin merkezinde adını duyurmuş olan Gezderi, ar-ge ve tasarım ekibiyle, farklı desen, renk ve özelliklerde PVC/PU sunideri tasarlamaktadır. Bütün bu yoğun çalışmasıyla, çeşitliliğiyle ve verdiği sayısız hizmetle İstanbul Akçaburgaz’da bulunan 25.000 m²’lik tesisinde, teknik tekstil sektörüne yıllık 13 milyon metretül sunideri ve polimer kaplı kumaş üretmektedir.

Tasarladığı ve geliştirdiği ürünlerinde alev geciktirici, antibakteriyel, soğukta çatlamama, yüksek mukavemet ve yüzey sürtünme direnci gibi özellikler üzerinde çalışmakla beraber, yasaklı solvent ve kimyasalları kullanmadan insan sağlığına ve çevreye duyarlı ürün ve üretim yapmaktadır. Çevreye olan saygısı, müşteriye verdiği değeri ve yaptığı kaliteli işleri ile Gezderi, “Kimyamızda Doğa Var” sloganı ile tüm üretim aşamalarını sürdürülebilir ve ekolojik sorumluluk anlayışı ile yönetmekte ve gerekli teknik prensipleri yerinde uygulamaktadır.

Gezderi

Bize Katılın
Merak ettiğiniz herşey için bize ulaşın

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Çerez Politikası